Kurz je určen pro IT bezpečnostní pracovníky, kteří se chtějí seznámit se základní terminologií průmyslových řídicích systémů a specifikami kybernetické bezpečnosti těchto systémů.

Tento kurz je již uzamčen.

V říjnu 2022 jsme zveřejnili jeho novou a vylepšenou verzi, kterou najdete na adrese: Kurz: Kurz pro manažery kybernetické bezpečnosti (nukib.cz)

Prosím, v případě potřeby nás kontaktujte na e-mail: moodle@nukib.cz

Tento kurz je již uzamčen. V červnu 2022 jsme zveřejnili jeho novou a vylepšenou verzi, kterou najdete na adrese: Kurz: Základy kybernetické bezpečnosti (nukib.cz). Prosím, v případě potřeby nás kontaktujte na e-mail: moodle@nukib.cz

Šéfuj kyber!

Tento kurz si klade za cíl seznámit uživatele s obsahem Vyhlášky o kybernetické bezpečnosti. Konkrétně jsou zde srozumitelnou formou rozebrány paragrafy 3 - 16. Jejich znalost je nezbytná pro profesionály, kteří zastávají některou z bezpečnostních rolí a potřebují mít aktuální informace. Vedle teoretické části kurzu je zde k dispozici také interaktivní workshop, kde si uživatelé mohou na profilu fiktivní instituce prakticky vyzkoušet implementaci získaných informací.

Pokud máte o kurz zájem, kontaktujte nás na adrese: moodle@nukib.cz a domluvíme se na dalších podrobnostech.